Wieszak do przedpokoju pozwala zachować porządek

Wieszak na kurtki 120cm

Łatwy do montażu i demontażu wieszak do przedpokoju to element wyposażenia holu, korytarza lub też poczekalni. To produkt, który jest niezastąpiony, zarówno w przestrzeni domowej, jak i biurowej.

Solidnie wykonany wieszak do przedpokoju może posiadać różne rozmiary. Pozwala to na jego dopasowanie go do metrażu danej przestrzeni, jak również umożliwia montaż na wybranej ścianie. W naszym asortymencie znajdują się wieszaki do przedpokoju o szerokości 60 cm i długości od 100 do nawet 120 cm. Ponadto posiadamy także wieszaki stojące, wykonane z drewna lub metalu z dodatkową półką do przechowywania obuwia czy wyrobów galanteryjnych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wieszak ścienny na ubrania 60 cm. Posiada on krawędzie oklejone obrzeżem PCV o grubości 1 mm. Ten modny wieszak w przedpokoju jest dostępny z mocnymi, regulowanymi zawieszkami w postaci metalowych haczyków. Są one starannie oszlifowane i posiadają lekko zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu nie powodują one uszkodzenia wiszącej na nich odzieży. Polecany wieszak w przedpokoju jest nie tylko funkcjonalnym wyposażeniem wnętrza, ale i jego ozdobą.

Wieszak do przedpokoju z haczykami

Wieszak do przedpokoju na ubrania 100cm GAMA 11
Wieszak do przedpokoju na ubrania 100cm GAMA 11

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także wieszak do przedpokoju na ubrania 100 cm gamma dąb Craft złoty. To produkt, który posiada szerokość 100 cm i wysokość 100 cm. Głębokość pojedynczej półki wynosi aż 17 cm. Rekomendowany przez nas wieszak w przedpokoju został wykonany w całości z płyty laminowanej. Ma on haczyki na ubrania stworzone ze stopu metali. Są one regulowane, dzięki czemu można je dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Proponowany przez nas wieszak w przedpokoju idealnie sprawdzi się jako miejsce do przechowywania odzieży wierzchniej. Trzy dodatkowe, niewielkie haczyki, umieszczone w konstrukcji tego produktu, pozwalają na wygodne zawieszanie toreb i torebek. Oferujemy również wieszak na kurtki 120 cm gamma 17 dąb Craft złoty. To produkt składający się z sześciu listew i górnej szerokiej półki. Korpus tego wyrobu jest wykonany z płyty wiórowej laminowanej w kolorze dąb Craft złoty.

Warto przeczytać: Jak wybrać odpowiedni wieszak na ubrania do naszego przedpokoju?

Oryginalną ozdobą korytarza lub holu może być wieszak do przedpokoju. Produkt ten ten służy do przechowywania odzieży wierzchniej i galanterii.